דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

אודותי

בוגרת המרכז לתרפיה מוכוונת התמקדות‏, בוגרת חשיבה בקצה הידיעה TAE, בוגרת בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל, התמקדות עם ילדים. אני אוהבת אדם, שוחרת אמת וחופש

תודה. כמה טוב שהחיים איפשרו לי להיחשף לכל כך הרבה אנשים והתנסויות. כמה טוב שפיתחתי יכולת התבונות וניתוח גבוהות. כמה טוב שיש לי ניסיון חיים רב במקומות קשים ולכן גם יכולת הזדהות גבוהה עם כל מצב נפשי שהאחר מביא.

הסקרנות שלי מובילה אותי ואני מאד מאד אוהבת אנשים. הדבר הכי טוב בפלנטה הזו הם האנשים. כמה רוך וכמה עוצמה יש בכל אדם. אנשים זה ה-דבר. כל חיי אני מאמינה באנשים ויש רבים עימי.

אני מקבלת אנשים עם כל המכלול שלהם ולא נבהלת מתהומות רגשיים ואפילו מאד אוהבת את זה.

נעים מאד קוראים לי שירין ואני אמא לילדים בוגרים שהלב שלי מתמלא באהבה וגאווה על מי שהם. אני מתגוררת בתל מונד.

את הדרך שמשלבת בין הגוף והנפש התחלתי בגיל עשרים ושלוש כשלמדתי הומאופתיה בלונדון. שם הבנתי את הקשר החזק והבלתי נפרד בין הגוף לבין הנפש. הבנתי שכל דבר שקורה בנפש קורה גם בגוף. שבעצם אחד הם. טיפלתי בערך עשרים שנים בהומאופתיה, ולאחר ניסיון רב הודיתי לה על הדרך והתרחבתי למקומות נוספים. לקונסטלציה המשפחתית הגעתי מתוך סקרנות ושם פגשתי גם את אחותה ההתמקדות ומאז ההתמקדות הפכה לי לבית. כיום אני מלווה א.נשים בתהליכי התמקדות.

בוגרת המרכז לתרפיה מוכוונת התמקדות, בוגרת חשיבה בקצה הידיעה TAE, בוגרת בית הספר ללימודי קונסטלציה מערכתית, התמקדות עם ילדים.

שונה מכל מטפלת שהכרתי

לשירין יכולת הכלה של איצטדיון, היא דקת אבחנה בצורה מדהימה, מלאת חוכמת חיים אדירה ובעלת ארגז כלים ענק. יכולת לא רגילה לבודד ולעזור לי להבין בתוך מה שאני משתפת – מה מגיע מאיפה ולהאיר את האיזורים הלא ברורים באור בהיר שמאפשר מרחב נשימה. שונה מאוד מכל מטפלת בשיחה שהכרתי, מופלאה, ממש ככה.
אורי רוזנפלד

חדת אבחנה ומלאת ידע

שירין חדת האבחנה ומלאת הידע, יודעת להפיל אסימונים באופן כזה שאפשר להכיל אותם. תודה שירין, מצפה למפגש הבא.
טליה שרון

מדוייקת ואמפטית

שירין היא מטפלת עם יכולות הקשבה והכלה עצומות. יש לה שמחת חיים מדבקת. היא מדוייקת ואמפטית ועוזרת לי לנשום לתוך כל סיטואצייה. בעזרת הדיוק שלה, אפשר לצלול מתחת לפני השטח ולהגיע לגרעין של הכאב. אני מאד ממליצה להגיע אליה עבור תרפייה בהתמקדות ומנסיון אישי, גם התמקדות טלפונית עם שירין יכולה להביא לתובנות חשובות ולשלוות נפש.
נעמי זלצר